Dziś jest: Wtorek, 21-05-2024

Informacje

Narzędzia i usługi

Aktualności

Informacja o możliwości składania wniosku do 31.03.2023 r

  • 27-02-2023
INFORMACJA!!!
 
Uprzejmie informujemy, że do dnia 31 marca 2023r., w gminie Lwówek, można składać wnioski o zakup węgla po preferencyjnych cenach dla osób fizycznych.
Wniosek może złożyć osoba, która otrzymała dodatek węglowy i zamieszkuje w gospodarstwie domowym położonym na terenie Miasta i Gminy Lwówek. Wniosek musi dotyczyć gospodarstwa domowego, w którym mieszka wnioskodawca.
Formularz wniosku dostępny jest na stronie internetowej UMiG Lwówek (w wersji edytowalnej i w formacie pdf) oraz w wersji papierowej, w holu Urzędu.
Wniosek o zakup węgla po preferencyjnych cenach można złożyć osobiście w formie papierowej w siedzibie UMiG Lwówek, przy ul. Ratuszowej 2 w Lwówku, w godzinach pracy Urzędu, tj., poniedziałek w godz. od 8.00 do 16.00 oraz od wtorku do piątku w godz. od 7.30 do 15.30. Wniosek można również złożyć drogą elektroniczną za pomocą platformy ePUAP (/UMiGLwowek/skrytka) oraz na adres e-mail: e-mail.
Wniosek o zakup złożony w wersji elektronicznej musi być podpisany kwalifikowalnym podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym.
UWAGA: Informujemy również, iż mieszkańcy, którzy wykorzystali już swój limit, a są nadal zainteresowani zakupem kolejnej porcji węgla, również mogą zgłaszać się do Urzędu.
Węgiel po preferencyjnych cenach będzie można odebrać po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku oraz po uiszczeniu opłaty na konto, którego numer wskazany będzie w odpowiedzi na złożony wniosek. Podstawowym warunkiem otrzymania węgla będzie jednak jego dostępność. Jeśli po otrzymaniu dokumentu uprawniającego do zakupu węgla, węgiel będzie niedostępny w zadeklarowanym przez Państwa punkcie odbioru, należy zgłosić się do punktu w którym ten węgiel będzie dostępny.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją